جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

کار تحصیل کانادا

کار تحصیل کانادا موجب می شود متقاضی بتواند در حین تحصیل در کالج ها و یا دانشگاه، دوره های کارآموزی را بگذراند. کار تحصیل کانادا موجب می شود متقاضی علاوه بر کسب تجربه کاری، بتواند درآمد داشته و هزینه های تحصیل خود را نیز پرداخت کند.

 برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با کار تحصیل کانادا می توانید با مشاورین متخصص CANADAMIE در  امر مهاجرت تماس حاصل فرمایید.

کار تحصیل کانادا
ویدیوی راه های مهاجرت به کانادا
Loading...
در حال بارگذاری ویدئو. چند لحظه منتظر بمانید.

فهرست مطالب

کار تحصیل کانادا چیست؟

کار تحصیل به دوره‌هایی گفته می‌شود که در کالج‌های گونا گون ارائه می‌گردد. کرس‌های تخصصی که فرد در کنار تحصیل، یک دوره را نیز برای گذراندن دوره کارآموزی سپری می‌کند. دوره‌های کار تحصیل به این علت که به طور مستقل دوره‌های تحصیلی نیستند  شانس ویزای کمتری را دارا هستند. در نوع دیگر آن شما این امکان را دارید که همزمان با دوره تحصیلی دوره‌های کار آموزی را نیز سپری کنید.

شما این امکان را دارید مابین ترم تحصیلی یا در برخی ترم‌ها به کارآموزی مشغول شوید و حقوق کارآموزی دریافت کنید. این دوره‌های تحصیلی به دلیل همزمانی با مقطع تحصیلی شانس بیشتری را دارا می‌باشد.  

شرایط کار تحصیل کانادا

برای کار تحصیل کانادا شما باید شرایط تحصیل در کانادا را داشته باشید.

رزومه تحصیلی مناسب
رده سنی مناسب
مجوز کار
سطح زبان آیلتس 6 به بالا

روش های کار تحصیل کانادا

کار تحصیل در کالج

در دوره های کالج متقاضیان با برداشتن برخی از کورس های آماده سازی فرصتی برای دوره کارآموزی پیدا می کنند. از طریق این دوره های کارآموزی می توانند به کار مشغول شده و درآمد داشته باشند.

کار تحصیل در دانشگاه

امکان استفاده از دوره های کارآموز در برخی از رشته ها و دانشگاه ها برای مقاطع مانند لیسانس، فوق لیسانس و دکترا نیز امکان پذیر است. گذراندن دوره های کارآموزی موجب می شود متقاضی بتواند همزمان با تحصیل کار کرده و شهریه تحصیل خود را بپردازد.

کار پس از تحصیل در کانادا

مجوز کار پس از تحصیل به دانشجویان بین‌المللی که از مؤسسات آموزشی معتبر کانادا فارغ‌التحصیل شده‌اند، اجازه می‌دهد تا برای مدت معینی در کانادا کار کنند. این مدت زمان می‌تواند تا سه سال باشد و بستگی به طول دوره تحصیلی فرد دارد.

مزایای دوره کار تحصیل کانادا

کسب تجربه کاری کانادایی
فرصت‌های شغلی بیشتر
تامین هزینه های تحصیل
امکان اقامت دائم
سوالات متداول دوره کار تحصیل کانادا

دوره ای که به دانشجو این امکان را می دهد که در حین تحصیل به کار پرداخته و درآمد داشته باشد.

یکی از مزایای دوره کارتحصیل این است که متقاضی تجربه کاری کسب کرده و شانس اقامت دائمش افزایش می یابد.

main logo
canada passport