جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

کار شرکت کانادا

کار شرکت کانادا یکی از روش های مهاجرتی مبتنی بر سرمایه و کار است که نیاز به مدرک زبان و یا مدرک تحصیلی بالا ندارد. متقاضی در صورت داشتن یک بیزنس پلن قوی و تمکن مالی متناسب با همان طرح تجاری، می تواند برای راه اندازی یک بیزنس جدید در کانادا اقدام کند. 

در صورتی که متقاضی یک شرکت و بیزنس با سابقه فعالیت بیش از یک سال داشته باشد نیز می تواند برای تاسیس شعبه ای از شرکت خود در کانادا اقدام کرده و از این طریق اقامت موقت یک ساله با امکان تمدید تا 5 الی 7 سال را بگیرد.

در این طرح همسر و فرزندان زیر 24 سال متقاضی نیز ضمیمه پرونده خواهند شد. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با کار شرکت در کانادا با مشاورین مجرب موسسه CANADAMIE تماس حاصل فرمایید.

کار شرکت کانادا
ویدیو های مربوط به کار شرکت کانادا
Loading...
در حال بارگذاری ویدئو. چند لحظه منتظر بمانید.

فهرست مطالب

در صورتی که قصد مهاجرت به کانادا از طریق کار شرکت کانادا را دارید باید با شرایط آن آشنایی داشته باشید. طرح کار شرکت کانادا، مختص افرادی است که قصد دارند در کانادا یک شعبه از بیزنس خود افتتاح کرده و به کار در آن شرکت مشغول شوند. همچنین افرادی که قصد تاسیس شعبه را ندارند، با داشتن یک طرح تجاری خلاقانه می توانند یک شرکت جدید افتتاح کرده و از طریق آن به کار مشغول شوند. شرایط کار شرکت کانادا به شرح زیر است:

  • کار شرکت کانادا نیاز به مدرک زبان بالایی ندارد، تنها لازم است متقاضی در حد آیلتس جنرال 5 با زبان انگلیسی آشنایی داشته باشد.
  • داشتن سابقه کار مدیریتی مرتبط از ضروریات این روش است.
  • رده سنی اهمیت خاصی ندارد اما هرچه سن کمتر باشد شانس تایید ویزا بیشتر است.
  • داشتن تمکن مالی متناسب با طرح ارائه شده
  • طرح تجاری با همان بیزنس پلن قوی و سودآور
سطح زبان در حد آیلتس جنرال 5
حداقل سه سال سابقه کار مدیریتی
محدودیت سنی ندارد
تمکن مالی متناسب با طرح تجاری
طرح تجاری قوی و سودآور
داشتن یک شعبه فعال

مسیرهای اخذ اقامت کار شرکت کانادا

کار شرکت کانادا دو حالت دارد که در این بخش شرایط هر دو را برای شما شرح داده ایم:

حالت اول کار شرکت کانادا

در حالت اول متقاضی باید یک شعبه از شرکتی را در خارج از کانادا داشته باشد که این شعبه در طی یک سال اخیر فعال بوده باشد. بیزنس پلن ارائه شده از طرف متقاضی باید در راستای همان بیزنس قبلی باشد و این دو بیزنس در کانادا و ایران باید با یکدیگر در ارتباط باشند.

متقاضی در صورت مدیریت می تواند اقامت با قابلیت تمدید 7 ساله و در صورت اینکه کارشناس متخصص باشد اقامت با قابلیت تمدید 5 ساله دریافت کند. در این طرح همسر و فرزندان متقاضی نیز می توانند ضمیمه پرونده شوند.

در نظر داشته باشید که این روش به طور مستقیم شما را به اقامت دائم نمی رساند و متقاضی باید در طول زمان از روش دیگری به اقامت دست یابد.

حالت دوم کار شرکت کانادا

در حالت دوم کار شرکت متقاضی قصد دارد یک بیزنس جدید را در کانادا را هاندازی کند. در این روش کار از جهتی سخت تر است زیرا شخص باید به دولت کانادا اثبات کند که طرح تجاری که برای راه اندازی بیزنس جدید ارائه می دهد، توانایی ایجاد یک تغییر شگرف در اقتصاد یا فرهنگ آن منطقه را دارد.

طرح تجاری باید سودآوری و نوآوری داشته باشد و بتواند بر روی اقتصاد منطقه اثر خود را بگذارد. 

همچنین شخص متقاضی باید دو الی سه سال سابقه مدیریتی داشته باشد. در این روش به ارائه مدرک زبان نیازی نیست و داشتن مدرک زبان می تواند اثر مثبتی بر فرایند مهاجرت به کانادا و اخذ ویزا بگذارد. 

این روش نیز مانند حالت اول نمی تواند منجر به اخذ اقامت دائم شود و متقاضی باید پس از مدتی از طریق برنامه های استانی و یا اکسپرس اینتری کانادا برای اخذ اقامت دائم اقدام کند.

Loading...
در حال بارگذاری ویدئو. چند لحظه منتظر بمانید.

مدت پروسه اقدام از طریق کار شرکت کانادا

پروسه کار شرکت کانادا روال سریعی دارد و جواب آن طی 6  الی 9 ماه مشخص می شود و متقاضی می تواند به اقامت موقت قابل تمدید دست یابد.

مزایا اقدام از طریق کار شرکت کانادا

مزایای مهاجرت از طریق کار شرکت کانادا به شرح زیر است:

عدم نیاز به تاییدیه LMIA
عدم نیاز به مدرک زبان
عدم نیاز به تحصیلات بالا
خدمات درمانی رایگان
امکان همراه کردن فرزندان زیر 24 سال
امکان دستیابی به اقامت دائم
اجازه کار تمام وقت همراه
تحصیل رایگان فرزندان
بدون نیاز به جاب آفر
پروسه سریع

اخذ اقامت از طریق کار شرکت کانادا

متقاضیانی که از روش کار شرکت وارد کانادا می شوند، اقامت 2 ساله دریافت میکنند که تا 7 سال قابل تمدید است.

تمدید اجازه کار منوط به شرایط زیر می باشد:

  • شرکت کانادایی و شرکت خارجی کماکان رابطه خود را در سطح مورد قبول اداره مهاجرت کانادا حفظ کرده باشند.
  • شرکت جدید در کانادا در سال اخر خدمات کافی ارائه کرده باشد.
  • شرکت جدید در کانادا استخدام نیروی لازم را انجام داده باشد.

در کنار این موارد، یکی از راه های تمدید اقامت در کانادا، روش اکسپرس انتری هست. زمانی که فرد با روش کار شرکت وارد کانادا می شود، در صورتی که در کدهای شغلی مد نظر دولت کانادا فعالیت کند، امتیاز قابل توجهی در برنامه اکسپرس اینتری به دست خواهند آورد. امتیاز کسب شده به کد NOC پوزیشن فعلی بستگی دارد اما 50 یا 200 امتیاز به همراه خواهد داشت که بسیار قابل توجه است.

اقدامات موسسه canadamie در زمینه کار شرکت کانادا

مسیرهای اقامتی، خصوصا مسیر کار شرکت کانادا دارای پیچیدگی های خود هستند. حضور وکیل محلی کانادایی و با تجربه در این مسیر در کنار شما امری حیاتی در جهت موفقیت پرونده اقامتی شما می باشد. موسسه canadamie در تمامی مراحل از جمع آوری مدارک، تکمیل اپلیکیشن های دولتی، ثبت شرکت، گشایش حساب بانکی و اخذ اقامت در کنار شما خواهد بود.

سوالات متداول کار شرکت کانادا

خیر، روش کارشرکت کانادا نیازمند مدرک زبان بالا نیست. اما لازم به ذکر است برای زندگی در کانادا و کسب و کار، تسلط بر زبان انگلیسی یا فرانسوی مهم است.

این روش نیازی به  بررسی LMIA ندارد و پروسه به میزان قابل توجهی ساده خواهد شد.

خیر. یکی از خصوصیات برجسته روش کار شرکت عدم نیاز به مدرک تحصیلی بالا می باشد.

main logo
canada passport