جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
تماس با ما از ایران

جهت تماس از داخل ایران با موسسه از طریق شماره زیر با پشتیبانی و مشاورین رسمی موسسه ملکپور تماس حاصل نمایید.

تماس تصویری

شما می توانید جهت تماس تصویری با مشاوران ما از این دکمه استفاده کنید. مجوز های لازم برای میکروفون و دوربین را در صورت نیاز به مرورگر دستگاه خود بدهید.

ساعات پاسخگویی به تماس تصویری: ۱۱ لغایت ۱۶

مشاوره تخصصی با جناب دکتر ملک پور

شما عزیزان و همراهان گرامی می توانید با پر کردن فرم زیر برای مشاوره تخصصی با جناب آقای دکتر ملک پور وقت مشاوره رزرو کنید. مشاوران مجرب موسسه مهاجرتی کانادا mie پس از بررسی اطلاعات شما، با شما تماس خواهند گرفت.

yellow Arrow

مشاوره رایگان با تیم MIE ​

آیا می دانستید با تماس با موسسه مهاجرتی canadamie می توانید از 15 دقیقه مشاوره رایگان اولیه بهرمند شوید؟ همین حالا از طریق روش های زیر با ما تماس بگیرید!

angle

پشتیبانی واتس آپ

تماس رایگان

تماس از طریق وب

با توجه به مشکلات اینترنت، در صورتی که امکان تماس با شماره ما را ندارید یا تماس شما قطع می شود، می توانید اطلاعات فرم تماس زیر را تکمیل کنید. ما از طریق شماره سیم کارت با شما تماس می گیریم.

مایلید در جلسه مشاوره رایگان ما، بهینه ترین راهکار مورد نیاز خود را انتخاب نمایید؟ تکمیل با دقت فرم، کارشناسان ما را در مشاوره به شما یاری می رساند

ما و همکاران ما

Line-10.svg

موسسه ملک پور سالها قبل کار خود را در ایران تحت نظر امیر محمد ملکپور وکیل پایه یک دادگستری ایران آغاز نمود.
این موسسه در زمینه های مجاز حقوقی فعالیت نمود و به مرور دامنه فعالیت خود را به سمت همکاری با دانشگاهها، مراکز تحقیقاتی، وکلای کشورهای دیگر و حتی بعضی از موسسات کاریابی گسترش داد و بعدها بین مردم از شهرت و نامی بسیار محبوب برخوردار گردید که البته دلیل آن ارائه خدماتی موثر و مناسب برای مشتریان و موکلین عزیز بوده است.
امیر محمد ملکپور در رشته حقوق تحصیل نمود و سپس برای تحصیل به خارج از کشور عزیمت نمود. او برای تحصیل زبان انگلیسی به کشور انگلستان شهر لندن رفته و سپس با قبولی در مقطع کارشناسی ارشد حقوق تجارت بین الملل به ایران بازگشت نمود.
موسسه ملک پور که در سالهای بعد با نام MIE در ایران شناخته می شد، در امور مختلف از جمله مسائل قراردادی و همکاری با سایر وکلا و موسسات حقوقی یا تحقیقاتی و همچنین دانشگاهها فعالیت را ادامه می داد.
بعد از قبولی آقای ملکپور در مقطع دکترا در دانشگاه ملی وین، فعالیت موسسه ملک پور یا همان ام ای ای ایران کمتر شد.
موسسه مشاوره ای ام ای ای اتریش بعدها در وین اتریش با شماره ثبت Fn440189m ثبت گردید.
با توجه به محبوبیت بیش از حد موسسه ملکپور در ایران و تعداد مراجعه بالای موکلین در ایران و فعالیت آقای ملکپور با موسسه ام ای ای در اتریش، خیلی از موکلین به اشتباه تصور می کنند موسسه MIE همان موسسه ملک پور با همان خدمات می باشد.
موسسه مشاوره ای ام ای ای یک موسسه مشاوره ای در زمینه های متفاوت است.
هرکجا از خدمات حقوقی موسسه ملک پور شنیدید منظور خدمات موسسه ملک پور در ایران است.
خدمات مشاوره ای موسسه mie متفاوت است.
موسسه mie شما را برای ارتباط با وکلای اروپایی یاری میکند و مستقلا هیچ گونه مشاوره حقوقی در اروپا و سایر کشور ها ارائه نمیدهد.
موسسه مشاوره ای اتریش، خدمات مشاوره ای دارد و برای مثال در خصوص پذیرش یا شرایط زندگی در کشورهای اروپایی یا کانادا و امریکا به شما اطلاعات می دهد همچنین اگر شما برای امر مهاجرت یا اقامت نیاز به یک وکیل فرانسوی یا اتریشی یا مشاوره رسمی مهاجرتی دولت کانادا ،استرالیا یا آمریکا را دارید، همکاران مجاز و وکلای محلی همان کشور را معرفی می نماید.
ما به طور رسمی با مشاورین و وکلای مجاز در بسیاری از کشورهای جهان فعالیت نموده و واسطه ارتباط موکلین با این موسسات می باشیم.
در بسیاری از موارد که اساسا مداخله در امر وکالت محسوب نمی شود، ام ای ای اتریش مستقلا به شما کمک می نماید برای مثال در امور کاریابی در خارج از کشور یا نحوه اخذ پذیرش از دانشگاه های اروپایی، دانشگاههای استرالیا یا کانادا، ما سیاستی متفاوت داریم.
شما می توانید در خصوص شرایط زندگی‌ در کشورها، هزینه تقریبی زندگی، هزینه های خوراک، مسائل مربوط به تحصیل در کشورهای مختلف، شرایط پذیرش در مقطع دبیرستان، لیسانس، ارشد و دکترا، کاریابی در خارج از کشور و اطلاعات عمومی مرتبط از ما بپرسید.
ما هیچ هزینه ای بابت مشاوره تلفنی اولیه دریافت نمی کنیم و چنانچه شما مایل به مشاوره تخصصی با همکاران ما باشید، در آن مرحله شخص مناسب به شما ارجاع می گردد که عموما مستلزم هزینه می باشد.
در هر قدم ما به شما مشورت داده و در خصوص هر موضوع، اشخاص یا موسساتی را معرفی می نماییم.
لازم به ذکر است نه تنها موسسه ملکپور با موسسه ام ای ای اتریش متفاوت است بلکه موسسه ام ای ای کانادا نیز خدمات مهاجرتی اقامتی مستقل ارائه می کند.
موسسه ام ای ای کانادا در زمینه مهاجرت و اقامت به شما اطلاعات داده و شما را قدم به قدم در امر انتخاب مسیر مهاجرت یاری می کند.
ام ای ای کانادا تحت نظر آقای مهیار افضلی مشاور رسمی مهاجرت مورد تایید سازمان مهاجرتی iccrc در مورد تمام روش های اقامتی و مهاجرتی کانادا سرویسی مناسب به موکلین خود ارائه می کند .
موسسه ام ای ای کانادا در تمام زمینه های مهاجرتی اقامتی که قانوناً در کانادا میسر می باشد، قدم به قدم موکلین را یاری نموده و موکلینی که از سمت موسسه ملکپور در ایران یا ام ای ای اتریش به این دفتر مهاجرتی معرفی می گردند دارای امتیاز خاص در زمان مشاوره و نحوه پرداخت هزینه ها می باشند.
آقای ملکپور شخصا در ارتباط با موکلینی که به ام ای ای کانادا ارجاع می گردد، نظارت نموده و از میزان حسن رضایت آنها مطلع می گردند.
موسسه ام ای ای ضمناً و به طور رسمی نماینده خانم بیتاژیان مشاور رسمی مهاجرتی استرالیا نیز می باشد.
شما می توانید هم نام ام ای ای کانادا را به عنوان مشاور رسمی مهاجرتی دولت کانادا در وب سایت رسمی دولتی کانادا ملاحظه بفرمایید و هم نام موسسه ام ای ای را در وب سایت رسمی دولتی استرالیا به عنوان آژانس مهاجرتی و نماینده سرکار خانم بیتاژیان ببینید.
ضمنا موسسه ملکپور در ایران نیز به طور رسمی تحت جواز وکالت آقای امیر محمد ملکپور ثبت گردیده است و با کاریابی اهورا به شماره رسمی مجوز 203330 در زمینه کاریابی همکاری می نماید.
مراجعین عزیز ضمنا دقت بفرمایید که ما در این وب سایت اطلاعاتی را ارائه می کنیم که مجانی است و تنها برای اطلاع عزیزان با ذکر منابع تهیه گردیده است ولیکن در بعضی موارد ما اساساً خدماتی ارائه نمی کنیم. برای مثال موسسه ملکپور در ایران، یا موسسه مشاوره ای ام ای ای در اتریش، یا موسسه مهاجرتی اقامتی ام ای ای در کانادا یا هیچ کدام از همکاران ما در سراسر کشورهای جهان هیچ گونه خدماتی در زمینه پناهندگی نداریم اما در باب مسئله پناهندگی و خطرات آن مطالبی را در این وب سایت ذکر نمودیم بنابراین صرف ذکر مطالب به مفهوم قبول پرونده یا ارائه خدمات ما در این موارد نمی باشد.
ما قدم به قدم در کنار شما هستیم و اگر قصد کسب اطلاعات رایگان دارید اعم از موضوع مهاجرت به کانادا، اقامت استرالیا، شرایط تحصیل و‌ زندگی در اروپا و خیلی از موارد دیگر، کافی است با ما تماس حاصل نموده تا شرایط شما به طور مجانی مورد بررسی قرار بگیرد.

Imprint and disclosure in accordance with the Media Act and E-Commerce Act

Line-10.svg

Impressum und Offenlegung gem


Mediengesetz und E-Commerce-Gesetz

:Medieninhaber und Herausgeber dieser Website
MIE CONSULTING AGENCY GMBH


Nummer: ATU 62160725
 Linzer Strasse 157,62,1140  Wien
:Zuständige Kammer
Wirtschaftskammer Wien – WKO


Unternehmensgegenstand des Medieninhabers und Herausgebers: Arbeit Suche, Student Admission , Visa and consulting, Vermittlung
:Richtung der Website (“Blattlinie”)
Darstellung des Unternehmensgegenstandes des Medieninhabers und Herausgebers
[email protected]
004315121973
004315121969
:Datenschutz
Hinweise zum Datenschutz

وبسایت های ما

canadamie.com – وبسایت رسمی مشاوره موسسه
miemohajerat.net – وبسایت رسمی مهاجرت و مشاوره مهاجرتی موسسه
miestudy.net – وبسایت رسمی اپلای و مشاوره تحصیلی

آدرس دفتر MIE وین

 Linzer Strasse 157,62,1140  Wien

ساعات کاری موسسه

 

شنبه تا پنج شنبه ساعت ۹:۰۰ الی ۲۴:۰۰

جمعه ها ۱۱:۰۰ الی ۱۶:۰۰

وبسایت های ما

malekpourlaw.net – وبسایت رسمی مشاوره موسسه
miemohajerat.net – وبسایت رسمی مهاجرت و مشاوره مهاجرتی موسسه
miestudy.net – وبسایت رسمی اپلای و مشاوره تحصیلی

آدرس دفاتر وکلای مورد تایید ما

 تهران، سعادت آباد، بلوار سرو شرقی ، نرسیده به میدان فرهنگ ، پلاک ۱۱ طبقه سوم واحد ۴ 

آدرس دفتر MIE وین

 Hietzinger haupt strasse 60, nummer 2, 1130 Wien

ساعات کاری موسسه

شنبه تا پنج شنبه ساعت ۹:۰۰ الی ۲۴:۰۰

جمعه ها ۱۱:۰۰ الی ۱۶:۰۰

وبسایت های ما

malekpourlaw.net – وبسایت رسمی مشاوره موسسه
miemohajerat.net – وبسایت رسمی مهاجرت و مشاوره مهاجرتی موسسه
miestudy.net – وبسایت رسمی اپلای و مشاوره تحصیلی

آدرس دفاتر وکلای مورد تایید ما

 تهران، سعادت آباد، بلوار سرو شرقی ، نرسیده به میدان فرهنگ ، پلاک ۱۱ طبقه سوم واحد ۴ 

آدرس دفتر MIE وین

 Hietzinger haupt strasse 60, nummer 2, 1130 Wien

ساعات کاری موسسه

شنبه تا پنج شنبه

ساعت ۹:۰۰ الی ۲۴:۰۰

جمعه ها

۱۱:۰۰ الی ۱۶:۰۰

main logo
canada passport